خدمات امنیت فاوا شرکت تضمین گستر فن آوا :
۱- خدمات مدیریت امنیت: شامل خدماتی مانند ارائه ی چک لیست های امنیتی و همچنین مشاوره، اجرا و اخذ گواهینامه انواع استانداردهای امنیتی
۲- خدمات فنی و عملیاتی: خدمات فنی شامل فعالیت های نصب، راه اندازی، پیکربندی، نگهداری و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده است.
۳ – خدمات عملیاتی مشتمل بر خدماتی است که نیازمند مهارت های ویژه ی سازمان و توانایی فنی کارکنان به منظور امن سازی، پیاده سازی و حصول اطمینان از عملکرد مناسب خدمات ارائه شده است.
۴- فروش محصولات: فروش محصولات نرم افزاری و سخت افزاری امنیتی تولید داخل و خارج که بتواند پاسخ گوی نیاز تمامی سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی داخلی باشد.
۵- ارزیابی امنیتی و تست نفوذ: ارزیابی امنیتی به منظور کنترل سیاست ها و فرآیندهای امنیتی محصولات، سرویس ها و زیرساخت ها و همچنین تست نفوذ به منظور تشخیص آسیب پذیری ها و نقاط ضعف امنیتی در تمام لایه ها، سرویس ها، برنامه های کاربردی و زیرساخت های شبکه ای انجام خواهد گرفت که ارائه ی این خدمات مشکلات و مسائل امنیتی و در نهایت امن شدن و جلوگیری از خطرات و ریسک های امنیتی برای مشتریان را در بر خواهد داشت.
۶- خدمات آموزش امنیت: شامل ارائه ی دستورالعمل های امنیتی، انواع کارگاه ها، انواع ویدئوهای آموزشی و دوره های آموزشی به صورت آنلاین و حضوری را در بر خواهد داشت.
۷- خدمات نوین امنیت: تحقیق و توسعه در خصوص فناوری ها و مباحث نوین دنیای فناوری به ویژه اینترنت اشیا، بلاکچین، شبکه توزیع محتوا (CDN)، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که بر دنیای امنیت و تجارت الکترونیکی تأثیرگذار خواهند بود.
۸- راه اندازی و پشتیبانی مرکز (SOC)